WORCRAFT NOVĚ V SORTIMENTU. Široká nabídka nářadí a zahradní techniky!!!!!

Extol Lady

Webová stránka značky: Extol Lady

extol-lady-logo-kicsi

 

O Extol Lady

Extol Lady je nářadí, které je určeno především pro dámy, které se nebojí žádné ruční práce. Výborná volba pro domácí kutilky, které si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.

Nářadí Extol Lady nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.

Design, který padne do ruky

Nářadí Extol Lady je charakteristické moderním, svěžím ergonomickým designem, který nabízí při práci maximální pohodlí a praktičnost. Jakmile si ho vezmete do ruky, stane se Vaším opravdovým kamarádem.

Nadstandardní konstrukce

Extol Lady není jedna z mnoha neznačkových řad levného nářadí. My si kutilů vážíme. A tak jsme třeba příklepovou vrtačku vybavili tělem z hliníkové slitiny. Díky tomu se podstatně zlepšilo chlazení rotujících součástí, a motor tak má delší životnost.

Přidaná hodnota

Myslíme si, že i hobby nářadí by mělo nabízet něco navíc. Pravda, myslíme na cenovou dostupnost, ale náklady nesnižujeme za každou cenu. Extol Lady se vždy snaží nabídnout víc, než ostatní výrobci.

Kovová uložení ložisek

Své nářadí nešidíme. Tam, kde bývají u běžného hobby nářadí hřídele uložené v plastu, my je pečlivě ukládáme do odolných ložisek z tvrzené oceli, abychom pojistili jejich dlouhou životnost.

Namáhané součásti

Převodovka - jedno z nejnamáhanějších míst každého elektrického nářadí, je u Extol Lady vyrobena z extra tvrzené oceli. Rotor je pak kalibrován do vysoké přesnosti s použitím automatických kontrolních systémů, které jej vyladí do nejlepšího výkonu.

Extra silné akumulátory

Akumulátorové modely Extol Lady jsou osazeny niklo-kadmiovými bateriemi s mimořádně velkou kapacitou, což je odlišuje od většiny ostatních značek v této kategorii.

Nářadí, se kterým je radost pracovat

My sami s naším nářadím rádi pracujeme, a tak víme, jak ho udělat ještě šikovnějším. Kdykoli nás napadne nějaké vylepšení nebo další "vychytávka", nedáme pokoj našim konstruktérům, dokud nápad nepromění ve skutečnost.

Bezpečnostní prvky

Zlepšovat se dá všechno - a my se přesně o to snažíme. U této horkovzdušné pistole jsme přidali inovativní kontrolní systém, který zamezuje zkratování tepelné spirály. Konec tomuto tak častému neduhu!

Bonus: masivní kufr nebo nylonová taška

Masivní kufr nebo nylonová taška, v němž dodáváme některé modely Extol Lady, je naší opravdovou pýchou - Vaše nářadí dokonale ochrání. Pokud se však rozhodnete ochránit především svůj rozpočet, do kufru Vás nenutíme. Koneckonců, víme dobře, že je to právě možnost volby, co Vám umožní své koníčky si doopravdy užít!

 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem