Stavební technika

Vítejte na webových stránkách společnosti SMnářadí v sekci stavební technika. V této kategorii bychom vám rádi představili techniku, kterou zajisté potřebuje každá stavební firma či domácí kutil, který se nebojí větších prací.

Stavební techniku v naší sekci je možné rozdělit do několika kategorií. Vrtačky, vibrační desky, kladiva a pily. V kategorii vrtačky aktuálně nabízíme dva velmi výkonné výrobky a to TUSON jádrovou vrtačku s odlehčeným hliníkovým stojanem a zemní benzínový motorový vrták SHARKS SK 520. Oba dva výrobky jsou vysoce kvalitní a výkonné. Dále nabízíme vibrační desku TUSON HP-C80TS, elektrické bourací kladivo od společnosti TUSON a pilu na cihly DXW 397 od společnosti DEWALT.

Navštivte naši společnost, rádi vám poradíme s výběrem aby produkt dokonale vyhovoval vaším potřebám. Na všechny produkty poskytujeme dlouhodobou záruku.

KONRAD - řezačka polystyrenu 350W

KONRAD - řezačka polystyrenu 350W
Popis - Zařízení je určeno pro bezodpadové dělení polystyrenu teplem - Výrobek slouží k…
2713 Kč
Detail

TUSON - Vibrační deska HP-C80TS, motor SUBARU

TUSON - Vibrační deska HP-C80TS, motor SUBARU
Technické parametry: TUSON - Vibrační deska HP-C80TS Model C80T Motor Benzínový motor Subaru EX17 Benzin…
16990 Kč
Detail

TUSON - jádrová vrtačka s odlehčeným hliníkovým stojanem

TUSON - jádrová vrtačka s odlehčeným hliníkovým stojanem
TUSON - jádrová vrtačka 2100W s odlehčeným hliníkovým stojanem Technické parametry - Napětí: 220…
16990 Kč
Detail

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz