RYOBI

 

Značka elektrického nářadí Ryobi se řadí mezi nejznámější a nejrozšířenější značku v tomto oboru, a to po celém světě. Za popularitou tohoto nářadí stojí především spolehlivost, pečlivost, a zkušenosti výrobců, kteří díky svým výrobkům získali přízeň mnoha zákazníků. Cílem Ryobi je vyvíjet takové náčiní, které bude splňovat požadavky lidí, jenž při své práci v domácnostech či zahradě upřednostňují spolehlivost, praktičnost, funkčnost, a pohodlí. Výrobci neustále zdokonalují funkce, které usnadní a zefektivní práci, pro kterou bylo nářadí vyrobeno.

Power tools

Nářadí značky Ryobi je známé nejen pro svou vysokou kvalitu, ale také dostupnost, se kterou se u profesionálního náčiní často nesetkáte. To velmi ocení řemeslníci, ale i lidé snažící se zkrášlit své domovi prostřednictvím efektivních a zaručených nástrojů.

Ryobi a životní prostředí

Jelikož se životní prostředí týká každého, ani Ryobi se této problematice nevyhýbá. Svou účast na ochranu přírody potvrzuje například programem One+ Tool System, jehož cílem je snížit četnost nepotřebných akumulátorů, nabíječek, či zapalovacích systémů.

Důležitou roli pro Ryobi hraje dodržování stanovených norem, které zakazují ohrožovat životní prostředí při vývoji a výrobě produktů. Jejich hlavním závazkem je dodržování evropských norem souvisejících s bezpečností, jež jsou řazeny mezi nejpřísnější.

Globální skupina

Ryobi patří do Techtronic Industries, což je mezinárodní skupina zabývající se vývojem a výrobou benzínového a elektrického nářadí. Díky péči, které věnují navrhování a výrobě náčiní si neustále udržují přední příčky na trhu nejen s nářadím, ale také dekoracemi do domu i zahrady. Mezi nabízený sortiment patří také aku nářadí či měřicí laserové přístroje.

 

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Tel.: +420 777 202 512

+420 775 301 215

e-mail.: info@smnaradi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz