ráčnové šroubováky - sady

Ráčnové šroubováky se řadí mezi ruční nářadí, které si získalo svou popularitu zejména díky jednoduchému, bezpečnému a efektivnímu používání.

Nabízíme Vám sady značkových ráčnových šroubováků, které zjednoduší práci jak domácím kutilům, tak profesionálům. Sady prodáváme v různých provedeních a s rozdílnými počty kusů.

Veškeré nabízené produkty odebíráme od předních výrobců, kterými jsou Yato a Extol. Po kliknutí na jednotlivé nářadí se Vám zobrazí informace o daném zboží a jeho technické parametry, které Vám pomohou ve Vašem rozhodování.

Pokud byste si ve výběru nevěděli rady, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky a poradíme ohledně správného výběru.

Veškeré zboží si zde můžete také jednoduše objednat. Můžete si jej následně u nás vyzvednout nebo si jej nechat doručit přímo do Vašeho domu.

Šroubovák ráčnový s hlavicemi a hroty, sada 30ks, EXTOL CRAFT

Šroubovák ráčnový s hlavicemi a hroty, sada 30ks, EXTOL CRAFT
Šroubovák ráčnový s hlavicemi a hroty, sada 30ks technické údaje: (-) 4-5,5-7mm, PH 0-1-2, PZ 1-2, HEX…
168 Kč
Detail

Šroubovák ráčnový s hroty, 38ks, ráčnový šroubovák s 1/4' šestihranem, CrV, EXT

Šroubovák ráčnový s hroty, 38ks, ráčnový šroubovák s 1/4' šestihranem, CrV, EXT
Šroubovák ráčnový s hroty, 38ks, ráčnový šroubovák s 1/4' šestihranem, CrV, EXTOL CRAFT Technické údaje :…
168 Kč
Detail

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz