Ryobi RXB01 Fukar-adaptér Expand-it 5132002794

Kód: R51320027940
+ 1 rok záruky ZDARMA* + SMservis
Značka: Ryobi
2 190 Kč –15 %
Ryobi RXB01 Fukar-adaptér Expand-it 5132002794
2 190 Kč –15 % 1 851 Kč 1 530 Kč bez DPH
Expedice do 24 hodin
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fukar-adaptér RYOBI RXB01 Expand-it

Náročné zahradní práce se stávají hračkou s příslušenstvím Expand-it™. Nástavce Expand-it™ jsou použitelné s řadou benzínových strunových sekaček a křovinořezů. Nákladově efektivní, pohodlný a snadno skladovatelný systém je v tomto katalogu označen logem příslušenství Expand-it™.

Díky mechanismu Quick Release uloženému na tyči snadno odpojíte sekací nebo řezací hlavu a připojíte nástavec Expand-it™ – za několik sekund získáte nové zahradní nářadí.

Popis fukaru - adaptér pro systém Expand-it RYOBI RXB01 

-          Technologie SmartTool

-          Nepřekonatelná výkonnost s rychlostí proudění vzduchu 240 km/h a objemem vzduchu 8 mł/min s pohonem benzínovým motorem

-          Nepřekonatelná výkonnost s rychlostí proudění vzduchu 240 km/h, objemem vzduchu 8 m3/min a s benzínovým pohonem motoru 1200 W

-          Technologie Leaf Guard™

-          Hmotnost 1,4 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

O Ryobi®
 
Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.
 
RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.
Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.
 
Inovace ve službách uživatelů
V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.
 
Současnost
Ryobi®  své nářadí a zahradní techniku inovuje a stále vyvíjí. Postupně pak přináší nové a nové výrobky, které požaduje současný zákazník pro své potřeby.
 
Pro inspiraci, či rozhodování ve výběru, Vám přinášíme nové katalogy.
Akumulátorové, elektrické nářadí a příslušenství
Akumulátorová, elektrická a hybridní zahradní technika