Upozornění – Vážený zákazníku, vzhledem k prodlevám, které vznikají na straně našich smluvních dopravců, může dojít ke zpoždění dodání zboží směrem k vám. Děkujeme za pochopení.

AEG BTS-BSA Zásobník k sádrokartonářskému šroubováku 12V a 18V

Kód: A49324596230
Novinka PROFI kvalita + 1 rok záruky ZDARMA* + SMservis
Značka: AEG
1 890 Kč –25 %
AEG BTS-BSA Zásobník k sádrokartonářskému šroubováku 12V a 18V
1 890 Kč –25 % 1 411 Kč 1 166 Kč bez DPH
Expedice do 24 hodin

Zásobník AEG BTS-BSA k sádrokartonářskému šroubováku 12V a 18V. Přístroj je kompatibilní s 12V a 18V AEG sádrokartonářským šroubovákem a s většinou seřízených šroubů na trhu. Díky velkému otvoru vám umožní rychlé čištění prachu ze sádrokartonu. S velkým kolem si jemně nastavíte hloubky +/- 3mm a upravíte různé velikosti pro rychlé nastavení bez použití nářadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobník AEG BTS-BSA k sádrokartonářskému šroubováku 12V a 18V Přístroj je kompatibilní s 12V a 18V AEG sádrokartonářským šroubovákem a s většinou seřízených šroubů na trhu. Díky velkému otvoru vám umožní rychlé čištění prachu ze sádrokartonu. S velkým kolem si jemně nastavíte hloubky +/- 3mm a upravíte různé velikosti pro rychlé nastavení bez použití nářadí.

Popis

- Kompatibilní s 12V a 18V AEG sádrokartonářským šroubovákem a většinou seřízených šroubů na trhu

- Délka 238mm

- Velký otvor umožňuje rychlé čištění prachu ze sádrokartonu

- Velké kolo pro jemné nastavení hloubky +/- 3mm

- Upravení pro různé velikosti pro rychlé nastavení bez použití nářadí

- Vhodné pro šrouby od 25 do 55mm

- Max. průměr šroubů 4.2mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

e7d01cbd2f2c3f6beed4b92eb17c0f5a

 

O AEG POWERTOOLS
Společnost AEG POWERTOOLS je předním dodavatelem profesionálních elektrických nástrojů již od roku 1898. Tyto nástroje jsou prodávány v obchodech v celé Evropě, na Blízkém a Středním Východě a v Africe.
Již od svého založení je společnost AEG POWERTOOLS průkopníkem ve vývoji nových výrobků. Zavedením prvních přenosných vrtacích zařízení v roce 1898 došlo ke zrození ručních elektrických nástrojů. O 100 let později společnost AEG stále nabízí profesionální, inovativní a výkonná řešení … HRDÁ HISTORIE… VZRUŠUJÍCÍ BUDOUCNOST…
 
Inovace ve službách uživatelů
AEG POWERTOOLS se specializujeme se na akumulátorové vrtačky a další elektrické nástroje s Li-Ion bateriemi, jako jsou vrtací kladiva, zařízení na opracování kovů, zařízení na opracování dřeva, příklepové vrtačky a jejich příslušenství.
Společnost AEG POWERTOOLS  je součástí mezinárodní skupiny Techtronic Industries – TTI, která konstruuje, vyvíjí, vyrábí a distribuuje své inovativní produkty a špičkové značky po celém světě. Skupina TTI má zastoupení a provozy na šesti kontinentech.
 
Současnost
Koncem roku 2019, hlásí společnost AEG POWERTOOLS ,,restart" a přichází na český trh s novými a vylepšnými stroji a akumulátory. Po našem důkladném testování nabízených strojů razíme motto ,, Kdo chce opravdu kvalitní nářadí, pořídí si AEG POWERTOOLS"

 

Více o novinkách najdete v katalogu zde: Aeg_katalog_naradi_2019_2020