AEG 4932358225 FIXTEC Matice pro úhlové brusky

Kód: A49323582250
PROFI kvalita Ihned k odeslání
Značka: AEG
390 Kč –10 %
AEG 4932358225 FIXTEC Matice pro úhlové brusky
390 Kč –10 % 348 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Nejrychlejší řešení pro výměnu kotoučů u brusek, které tu kdy bylo.Vyměna za pouhých 12 sekund od povolení a vyjmutí starého kotouče až po upnutí a utáhnutí kotouče nového! A to bez použití jakéhokoliv nástroje! Pouze 8 mm tlouštky umožní lepší využití kotouče.Kompatibilní se všemi uhlovými bruskami se závitem M14 na hřídeli.S otvory pro případ povolení matice standarním způsobem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejrychlejší řešení pro výměnu kotoučů u brusek, které tu kdy bylo.

Vyměna za pouhých 12 sekund od povolení a vyjmutí starého kotouče až po upnutí a utáhnutí kotouče nového! A to bez použití jakéhokoliv nástroje!

 

Pouze 8 mm tlouštky umožní lepší využití kotouče.

Kompatibilní se všemi uhlovými bruskami se závitem M14 na hřídeli.

S otvory pro případ povolení matice standarním způsobem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

e7d01cbd2f2c3f6beed4b92eb17c0f5a

 

O AEG POWERTOOLS
Společnost AEG POWERTOOLS je předním dodavatelem profesionálních elektrických nástrojů již od roku 1898. Tyto nástroje jsou prodávány v obchodech v celé Evropě, na Blízkém a Středním Východě a v Africe.
Již od svého založení je společnost AEG POWERTOOLS průkopníkem ve vývoji nových výrobků. Zavedením prvních přenosných vrtacích zařízení v roce 1898 došlo ke zrození ručních elektrických nástrojů. O 100 let později společnost AEG stále nabízí profesionální, inovativní a výkonná řešení … HRDÁ HISTORIE… VZRUŠUJÍCÍ BUDOUCNOST…
 
Inovace ve službách uživatelů
AEG POWERTOOLS se specializujeme se na akumulátorové vrtačky a další elektrické nástroje s Li-Ion bateriemi, jako jsou vrtací kladiva, zařízení na opracování kovů, zařízení na opracování dřeva, příklepové vrtačky a jejich příslušenství.
Společnost AEG POWERTOOLS  je součástí mezinárodní skupiny Techtronic Industries – TTI, která konstruuje, vyvíjí, vyrábí a distribuuje své inovativní produkty a špičkové značky po celém světě. Skupina TTI má zastoupení a provozy na šesti kontinentech.
 
Současnost
Koncem roku 2019, hlásí společnost AEG POWERTOOLS ,,restart" a přichází na český trh s novými a vylepšnými stroji a akumulátory. Po našem důkladném testování nabízených strojů razíme motto ,, Kdo chce opravdu kvalitní nářadí, pořídí si AEG POWERTOOLS"

 

Více o novinkách najdete v katalogu zde: Aeg_katalog_naradi_2019_2020