Akční nabídka na velmi oblíbené pily značky Ryobi. Vybere si opravdu každý!! Více o akci, najdete v sekci NOVINKY

Pravidla soutěží na Facebooku

Chceš vyhrát bluetooth repráček od značky PowerPlus? Tipni si do komentářů pod soutěžní příspěvek (https://www.facebook.com/smnaradi/posts/2264435420349913), pod jakou značku pracovních nástrojů značka Powerplus spadá. Ze správných tipů vybereme tři výherce. Než se ale zapojíš, prostuduj si podrobně kompletní pravidla.

Pravidla soutěže:

1. Soutěž probíhá od pondělí 12. srpna 2019 do pátku 16. srpna 2019 do 12:00.

2. Třem soutěžícím rozdáme po jednom repráčku PowerPlus.

3. V soutěži budou uděleny celkem tři výhry. Každému výherci po jednom repráčku.

4. Podmínky soutěže:

○ Zareaguj na soutěžní příspěvek, tím že dáš LIKE stránce SM nářadí https://www.facebook.com/smnaradi/ a do komentáře vložíš správnou odpověď na soutěžní otázku.

○ Při splnění těchto podmínek, vybereme ze správných odpovědí tři výherce.

○ Po vyhlášení se musí výherce ozvat do soukromých zpráv, kde s ním proběhne domluva ohledně doručení výhry. Neozve-li se výherce do 3 pracovních dnů od zveřejnění informace o výhře, výhra propadá.

5. Soutěžícím může být jen fyzická osoba starší 18 let. Účast v soutěži je podmíněná trvalým pobytem a doručovací adresou v České republice. Soutěže se nesmí zúčastnit osoba, která je v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli a je osobou blízkou k osobě v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli.

6. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí vyjadřuješ souhlas s pravidly.

7. Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu/doplnění pravidel a zkrácení/prodloužení/zrušení soutěže.

8. Na výhry ze soutěže se nevztahuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výher finanční plnění/jiné zboží. Vymáhání výhry soudní cestou není možné. Výhru nelze vyměnit.

9. Pořadatelem této soutěže je SMnaradí.cz, Facebook mezi pořadatele nepatří a na průběhu soutěže se nijak nepodílí.

10. Výherci výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jejich jméno a fotografii, zvukové či obrazové nahrávky s nimi pořízené, popř. jimi napsané dokumenty k reklamním a propagačním účelům, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže.