POWERPLUS

 

Nářadí POWERPLUS

V roce 1958, byla založená belgická firma VARO, velkoobchod s nářadím. Tato firma patří k jedné z nejstarších společností v tomto oboru na světě. Neustále se zaměřuje na intenzivní vývoj a kontrolu kvality svých výrobků. V roce 2008, vstupuje společnost VARO na Český a Slovenský trh, prostřednictvím výhradního zástupce, společnost LASER CUT s. r. o.

Mezi nejznámější značku tohoto koncernu patří POWERPLUS. Tato značka se zaměřuje na výrobu elektrického a aku nářadí, dále ručního nářadí, zahradní techniky, čistící techniky ale i zařízení na výrobu stlačeného vzduchu. Samozřejmostí je široká škála příslušenství a dostupnost náhradních dílů.

Skupiny výrobků

Společnost POWERPLUS své výrobky vyrábí ve třech skupinách, které barevně rozlišuje dle doporučeného použití. Protože si je jista kvalitou svých výrobků, poskytuje na jednotlivé skupiny prodlouženou záruku.

Modrá skupina je nářadí určené pro hobby použití a domácí kutily. Na tyto výrobky je poskytovaná základní záruka 24 měsíců.

Žlutá skupina je velice kvalitní nářadí poloprofi kvality, které je určené pro domácí kutily ale i řemeslníky kteří nářadí používají ve větší zátěži. Na tyto výrobky je poskytovaná základní záruka 36 měsíců.

Zelená skupina je nářadí profi kvality určené pro řemeslníky a zaměstnance v průmyslových odvětvích. Na tyto výrobky je poskytovaná základní záruka 60 měsíců.

Záruční a pozáruční servis

Majitelům nářadí značky POWERPLUS poskytujeme také záruční a pozáruční servis, který je řešen v součinnosti s výrobcem.

 

Podmínky prodloužené záruky 36 měsíců

1. Kromě zákonných práv vyplývajících z koupě výrobku se na tento výrobek vztahuje také níže uvedené záruka.

Záruční doba pro spotřebitele je 36 měsíců a začíná datem nákupu výrobku. Datum je zaznamenáno na faktuře nebo jiném dokladu o koupi. Tento výrobek je navržen a určen pouze pro soukromé účely spotřebitelů. Záruka se tedy nevztahuje na profesionální nebo komerční využití výrobku.

2. Záruka se vztahuje na veškeré vady na výrobku v rámci záruční doby způsobené výrobními vadami nebo vadami materiálu v době koupě. Záruka je omezena na opravu, popřípadě výměnu a nezahrnuje žádné další povinnosti, včetně mimo jiné vedlejších či následných odškodnění. Záruka neplatí při použití výrobku k nevhodným účelům, v rozporu s uživatelskou příručkou nebo při nesprávném zapojení. Záruka se nevztahuje na:

- veškeré škody na výrobku způsobené nesprávnou údržbou

- veškeré produkty, které byly pozměněny nebo upraveny

- veškeré produkty, kde byly původní identifikační prvky (obchodní značka, sériové číslo) poničeny, pozměněny nebo odstraněny

- veškeré škody způsobené nedodržováním pokynů uživatelské příručky

- veškeré produkty bez CE certifikace

- veškeré produkty, které se pokusil opravit nekvalifikovaný odborník nebo opravy bez předchozího svolení společnosti Laser - CUT s.r.o.

- veškeré produkty zapojené do nesprávného elektrického zdroje (proud, napětí, frekvence)

- veškeré produkty používané s nevhodnou palivovou směsí (palivo, olej, procento oleje)

- veškeré škody způsobené externími vlivy (chemickými, fyzickými, nárazy) nebo cizími látkami

- běžné opotřebování dílů

- nevhodné použití, přetěžování nástroje

- použití neschválených příslušenství nebo dílů

- veškerá pravidelná seřízení nebo čištění v rámci údržby karburátorů

- příslušenství k elektrickému nástroji poskytnuté s nástrojem nebo zakoupené samostatně. Tyto výjimky se vztahují mimo jiné na šroubovací bity, vrtáky, brusné disky, brusný papír a čepele, postranní vodicí lišty

-  komponenty (díly a příslušenství) podléhající přirozenému opotřebování, včetně mimo jiné servisních sad, karbonových kartáčů, ložisek, sklíčidla, SDS nástavce na vrtací bity, napájecího kabelu, pomocné rukojeti, přepravního pouzdra, brusné desky, prachového vaku, výfukové prachové trubice, plstěných podložek, západek a pružin rázového utahováku, nárazových koleček, posuvných pásů, spojek, nožů plotových nůžek a sekaček na trávu, popruhu, plynového lanka, zubů, plstěných podložek, závěsných kolíků, větráků fukaru, trubic fukaru a vysavače, vaku a popruhů vysavače, vodicích lišt, pilových řetězů, hadic, konektorů, trysek, kol, stříkacích tyčí, vnitřních cívek, vnějších kotoučů, řezných strun, zapalovacích svíček, vzduchových filtrů, plynových filtrů, mulčovacích nožů atd.

3. K provedení servisu musí být výrobek zaslán nebo předán do autorizovaného servisního centra společnosti Laser - CUT s.r.o., jejichž adresy jsou uvedeny podle zemí v seznamu servisních center. V některých zemích za vás výrobek pošle servisní organizaci Laser - CUT s.r.o. sám prodejce výrobků této značky. Při zasílání výrobku do servisního centra Laser - CUT s.r.o. je potřeba výrobek bezpečně zabalit bez nebezpečného obsahu jako benzín, opatřit adresou odesílatele a připojit krátký popis závady a doklad o zakoupení výrobku

4. Oprava, popř. výměna v rámci této záruky je zdarma. Neznamená to prodloužení nebo začátek nové záruční lhůty. Vyměněné díly nebo nástroje přejdou do našeho vlastnictví. V některých zemích platí poštovné odesílatel. Vaše zákonná práva vyplývající z koupě tohoto nástroje zůstávají nedotčená.

5. Tato záruka platí v Evropském Společenství. Mimo tato území kontaktujte autorizovaného prodejce značky PowerPlus, který zjistí, zda se na výrobek vztahuje jiná záruka.

 

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Tel.: +420 777 202 512

+420 775 301 215

e-mail.: info@smnaradi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz