Worcraft - naskladněny výhodné sety aku nářadí

Ryobi RC18150 Rychlonabíječka ONE+ 18V

Kód: R51330026380
Akce Novinka Tip
Značka: Ryobi
ZdarmaZdarma
Ryobi RC18150 Rychlonabíječka ONE+ 18V
1 944 Kč 1 607 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

-          Nabíjení rychlostí 5,0 Amp/h, což je nejrychlejší nabíječka ONE +. To znamená, že můžete mít nabitou baterii 5.0Ah za pouhou hodinu

-          Tato nabíječka je kompatibilní se všemi lithium-iontovými akumulátory značky Ryobi ONE + 18V

-           Inteligentní monitorování stavu nabíječky zajišťuje dlouhodobou životnost baterie tím, že vyhodnocuje napětí a teplotu baterií při nabíjení

-          Světelné kontrolky ukazují stav, jak jsou baterie nabíjeny a udržovány, abyste věděli, kdy je baterie připravena k provozu

Technické parametry

-          Baterie: 18V lithium-iontová

-          Vstup: 230 V, 50 Hz, 85 W

-          Výstup: 18V DC, 3,0 A

-          Hmotnost: 1 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.

Současnost

Ryobi®  své nářadí a zahradní techniku inovuje a stále vyvíjí. Postupně pak přináší nové a nové výrobky, které požaduje současný zákazník pro své potřeby.

Pro inspiraci, či rozhodování ve výběru, Vám přinášíme nové katalogy.

Akumulátorové, elektrické nářadí a příslušenství

Ryobi_naradi_2019/2020

Akumulátorová, elektrická a hybridní zahradní technika

Ryobi_Zahradni_technika_2019/2020