EXTOL


Nářadí Extol

Značka Extol patří mezi jednu z nejznámějších v oblasti jak elektrického, akumulátorového, tak i ručního nářadí. Výrobci produktů této značky nezapomněli ani na zahradní techniku, čerpadla, motorové stroje, náhradní díly, či příslušenství.

Nářadí je dle možností využití rozděleno do tří hlavních skupin.

Extol Craft je skupina nářadí vhodná zejména pro hobby využití, kterou si oblíbí především jedinci, jejichž vášní je domácí kutilství. Výhodou tohoto typu nástrojů je cenová dostupnost, která ale zároveň poskytuje dostatečnou funkčnost, výkonnost a spolehlivost.

Extol Premium spadá do třídy Master. Hlavním rozdílem oproti předchozí kategorii, ve které hrála nejdůležitější roli především cena, je tato skupina rozšířena také o vyšší kvalitu materiálů, design, či ergonomii.

Při zakoupení Extol Premium tedy za příznivou cenu získáte kvalitní produkt vyroben dle moderních technologií, který obstojí i u náročnějších zákazníků. Tyto výrobky jsou nositeli řady patentů, které se dosud objevovali zejména u nářadí na profesionální úrovni.

Extol Industrial zahrnuje nástroje, které jsou přizpůsobeny vysoké zátěži při každodenním používání. Vhodné jsou tedy pro profesionální účely, například v průmyslu. Tyto vysoce odolné a funkční nástroje jsou striktně podrobovány nejrůznějším testům zátěže a bezpečnosti, které z nich v konečném důsledku dělají neopomenutelné pomocníky mnoha profesionálních uživatelů.

Záruční a pozáruční servis

Jelikož nám záleží na spokojenosti zákazníků, je důležitou součástí našich služeb také kompletní záruční i pozáruční servis produktů značky Extol. Postaráme se i o vyřízení reklamací či vám poskytneme potřebné poradenství.

Náhradní díly

V případě potřeby náhradních dílů do výrobků Extol se na nás neváhejte obrátit. Poptávané díly vám také rádi objednáme.

K objednání potřebujeme následující údaje:

  • typ nářadí
  • identifikační číslo
  • číslo výrobku
  • popis požadovaného dílu

Dotazy ohledně náhradních dílů zasílejte na naši e-mailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky. Po zjištění informací o ceně a možnostech termínů dodání vás budeme zpětně kontaktovat.

Kontakt:

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Tel.: +420 777 202 512

+420 775 301 215

e-mail.: info@smnaradi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz