Akce PowerPlus brusky na sádrokarton - rozdáváme kupóny se slevou 10%. Vybere si opravdu každý!! Více o akci, najdete v sekci NOVINKY

Ryobi ESS 3215 VHG Vibrační bruska 320W, 115x229mm, 1/2, 3x brusný papír, kufr + prodloužená záruka 2+1 rok ZDARMA + SMservis - bezstarostné zajištění opravy

Kód: R51330003560
Zaváděcí cena + 1 rok záruky ZDARMA + SMservis
Značka: Ryobi
1 614 Kč 1 334 Kč bez DPH
Expedice do 7-10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

S vibrační bruskou RYOBI ESS3215VHG je radost pracovat. Přístroj oplývá dostatečnou silou ke snadnému opracovávání rovných povrchů.

S moderní elektronikou pro regulaci kmitů je možno brusku nastavit na ideální opracování široké škály materiálů. Brusný papír lze rychle upevnit pomocí suchého zipu, nebo jen držákem.

Integrovaný systém pro odsávání prachu zajišťuje příjemnou a čistou práci s bruskou. Další plus představuje  GripZone™ technologie pro zvýšený komfort držení pro větší pohodlí a bezpečnost.

Popis

-          Výkonný 320 W motor

-          Pohodlné a rychlé upevnění papíru se suchým zipem a držákem

-          Variabilní elektronika rychlosti

-          Základna vyrobena tlakovým litím

-          Velký spínač Zap./ Vyp. pro snadnější používání a odolnost

-          DustTech™ zabudovaný systém prachové technologie pro efektivní odsávání prachu

-          Livetool Indicator™

-          GripZone™ technologie pro zvýšený komfort držení

Technické parametry

-          Příkon: 320 W

-          Počet otáček: 6000-12000 /min

-          Průměr oscilační dráhy: 2,2 mm

-          Rozměr brusné desky: 115x229 mm

-          Hmotnost: 2,2 kg

Standardní výbava

-          1/2 vibrační bruska RYOBI ESS3215VHG

-          1x 60 brusný papír

-          1x120 brusný papír

-          1x240 brusný papír

-          papírová děrová podložka

-          kufr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.

Současnost

Ryobi®  své nářadí a zahradní techniku inovuje a stále vyvíjí. Postupně pak přináší nové a nové výrobky, které požaduje současný zákazník pro své potřeby.

Pro inspiraci, či rozhodování ve výběru, Vám přinášíme nové katalogy.

Akumulátorové, elektrické nářadí a příslušenství

Ryobi_naradi_2019/2020

Akumulátorová, elektrická a hybridní zahradní technika

Ryobi_Zahradni_technika_2019/2020