Jsme specialisté na ruční nářadí značek Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson. Rádi Vám poradíme s výběrem Profi i Hobby nářadí. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem značkového nářadí Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson atd.

Ryobi SSB15TPI 115TPI List do vyřezávací pily 5ks, 15zb

Kód: R51320028970
250 Kč
Expedice do 7-10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

-          Konstruovány tak, aby byly odolné, aby dokázaly vydržet mnoho řezných a dřevozpracujících projektů

-          Vychutnejte si čisté a přesné řezy skrz všechny druhy dřeva s lopatkami o délce 127 mm a čepelí 15 zubů na palec (TPI)

-          Tyto čepele jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly kvalitní čisté řezy

-          Jsou vybaveny 15TPI pro hladké povrchy řezu

-          Připojené body pro snadnější připojení

-          Může být použit na všech druzích dřeva

Technické parametry

-          Délka pilového listu: 127mm

-          Šířka pilového listu: 5,31mm

-          Síla pilového listu: 1,85mm

-          Počet zubů na palec: 15TPI

Standartní výbava

-          5 x list SSB15TPI 115TPI

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.