Jsme specialisté na ruční nářadí značek Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson. Rádi Vám poradíme s výběrem Profi i Hobby nářadí. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem značkového nářadí Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson atd.

Ryobi R18TR-0 Horní frézka ONE+ 18V, 6-6,35mm, 1x fréza, vodítko, bez aku a nabíječky

Kód: R51330029170

Detailní popis produktu

Popis

-          Výkonná a snadno použitelná ruční akumulátorová frézka ONE+ je vhodná k ohraňování, ořezávání, drážkování nebo tvarování různých druhů materiálů

-          Nastavitelná základna s různými hloubkami řezu, vhodná pro pravostranné i levostranné použití

-          Díky průhledné základně, můžete vždy vidět povrch opracovávaného materiálu

-          Mikro nastavení hloubky pro přesné opracování materiálu

-          Hliníková základna nabízí stabilitu a přesnost

-          LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru a lepší viditelnost

-          Paralelní vodítko

-          Pro nejlepší výkon a provozní dobu doporučujeme použít lithium + baterii s kapacitou 5,0 Ah, která může opracovat hrany až 22 metrů borovice

Technické parametry

-          Napětí: 18V ONE+

-          Otáčky naprázdno: 29.000 ot / min

-          Upínací kleština: 6 mm

-          Upínací kleština: 6,35 mm

-          Hloubka ponoru: 30 mm

-          Hmotnost bez baterie 1,3Kg

Standardní vybavení

-          6mm kleštinu

-          6,35mm kleštinu

-          6,35mm fréza rovná

-          paralelní vodítko

Bez aku a nabíječky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.