Výprodej elektrických tlakových myček. Spolehlivost, technické parametry, velká standartní výbava a příznivá cena, to jsou tlakové myčky značky PowerPlus

PowerPlus POWX1195 Kombinované kladivo 1 500W SDS-Plus, 6J, 3x vrták, 2x sekáč, kufr + prodloužená záruka 2+1 rok ZDARMA + SMservis - bezstarostné zajištění opravy

Kód: POWX1195
Akce Tip + 1 rok záruky ZDARMA + SMservis
Značka: PowerPlus
2 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

-          4 funkce: vrtání, vrtání s příklepem, sekání a otáčení sekáče

-          SDS Plus systém upnutí

-          Antivibrační systém AVS

-          Měkčené držadlo

Technické parametry

-          Napětí: 230V / 50Hz

-          Jmenovitý výkon: 1 500 W

-          Otáčky naprázdno: 860 min-1

-          Kadence: 4 250 min-1

-          Síla úderu: 6 J

-          Typ upnutí: SDS Plus

-          Kapacita vrtání

Beton do průměru: 32 mm

Ocel do průměru: 13 mm

Dřevo do průměru: 42 mm

-          Délka el. kabelu: 3 m

-          Hmotnost: 7,5 kg

Obsah balení

-          1x kladivo

-          1x přídavná rukojeť

-          1x hloubkový doraz

-          1x protiprachový kryt

-          1x sekáč SDS Plus

-          špice 250 mm

-          1x sekáč SDS Plus plochý14 x 250 mm

-          3x SDS Plus vrtáky: Ř 8/10/12x150 mm

-          1x prachovka

-          BMC kufr

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
PowerPlus POWX1195 Kombinované kladivo 1 500W SDS-Plus, 6J, 3x vrták, 2x sekáč, kufr  + prodloužená záruka 2+1 rok ZDARMA + SMservis - bezstarostné zajištění opravy PowerPlus POWX1195 Kombinované kladivo 1 500W SDS-Plus, 6J, 3x vrták, 2x sekáč, kufr + prodloužená záruka 2+1 rok ZDARMA + SMservis - bezstarostné zajištění opravy
5
RD Avatar autora | 4.10.2019
Maximální spokojenost s tímto výrobkem. Používám jej na časté hobby práce, nejčastěji na bourání betonu a vrtání do betonu. Její tíha a síla úderu je ideální kombinace na velké množství vrtaných děr,nebo přesné vybourávačky, ale pokud je zapotřebí, umí vybourat i pořádný kus betonnové konstrukce.

VARO_logo

 

PowerPlus_logoKreator_logo

 

 V roce 1958 ve městě Mortsel blízko Antwerp, založil pan Vic Van Rompuy firmu VARO, velkoobchod s nářadím. Jeho obchod se zanedlouho rozrostl a nyní je, Varo jednou z předních evropských společností v oblasti distribuce elektrického nářadí, zahradní techniky, ručního nářadí a příslušenství.

Společnost VARO, nabízí širokou škálu elektrického nářadí, zahradního nářadí, ručního nářadí a příslušenství známých pod názvem svých domovských značek Varo, Powerplus a Kreator. Jejich výrobky se prodávají v mnoha obchodech pro kutily po celém světě.

V roce 2008 si společnost VARO, vybrala jako svého výhradního zástupce v České i Slovenské republice, společnost LASER CUT s. r. o., se sídlem ve Vsetíně.

Značka Powerplus není silný pouze v elektrickém nářadí, má také širokou škálu nástrojů pro práci na zahradě. Tento rozsáhlý sortiment se dále rozšiřuje o světlomety, konstrukční lampy, kompresory, pneumatické nářadí, čerpadla, vysokotlaká čisticí zařízení, vysavače, atd.