Jsme specialisté na ruční nářadí značek Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson. Rádi Vám poradíme s výběrem Profi i Hobby nářadí. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem značkového nářadí Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson atd.

PowerPlus POWDP7030 Aku kompresor 20V + 220V, 11bar, 30l/min, LCD, LED,bez aku a nabíječky

Kód: POWDP7030
Novinka Tip
Značka: PowerPlus
2 199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hybridní kompresor PowerPlus POWDP7030, je další člen nářadí jedinečného systému DUAL POWER

DUAL POWER je novou generací platformy umožňující užití dvou typů baterií. Skládá se z 20V a 40V baterie, které se kombinují s řadou akumulátorového nářadí. Koncept je jednoduchý, ale silný. 20V akumulátor se hodí pro 20V DUAL stroje, akumulátor 40V je určen pro 40V DUAL stroje.

NYNÍ SE ALE DOSTÁVÁME KE SKUTEČNÉ INOVATIVNÍ ZMĚNĚ

Můžete totiž také připojit 40V baterii na 20V DUAL stroje. Výrazně tím prodloužíte dobu provozu strojů DUAL POWER. Obě baterie LITHIUM-ION lze nabíjet stejnou nabíječkou 20/40V.

Hned na počátku představuje DUAL POWER širokou nabídku jak AKU nářadí, tak AKU zahradní techniky, které jsou určeny pro platformu pracující s oběma typy baterií.

Popis

-          Napájení ze sítě nebo na akumulátor

-          2v1 tlakuje / odsává

-          USB port pro možnost nabíjení elektronických zařízení jako je telefon, powerbanka, a jiné

-          Lehký a kompaktní

-          Auto Stop: funkce vypnutí při dosažení nastaveného tlaku uživatelem

-          LCD display

-          LED světlo

-          Přepínač pro volbu vysokého nebo nízkého tlaku

-          Příslušenství v balení

    Technické parametry

-          Jmenovité napětí: 230V/20V – 40V AC/DC

-          Max. tlak: 11bar

-          Průtok vzduchu: 30l/min

-          Hmotnost 2 kg

Standartní výbava

-          1x aku kompresor

-          1x tlaková hadice

-          1x nízkotlaká hadice (slouží pro vyfukování)

-          3x nástavec

Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky

 

DUAL POWER - EN from Varo nv on Vimeo.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Vzduchová pistole 5.8.2019 20:33
Dobrý den, lze tento kompresor použít se vzduchovou pistolí, tak aby na pistoli byl konstantní tlak např. 2 bary a při stlačení pistole začal foukat vzduch? Nebo auto stop při dosažení tlaku kompresor zcela vypne a při stlačení pistole se pouze uvolní přetlak a vzduch proudit nebude? A ještě prosím, jaká je doporučená doba nepřetržitého chodu kompresoru? Děkuji moc za odpovědi.
Odpovědět
S Avatar autora aku kompresor POWDP7030 6.8.2019 14:16
Dobrý den, Kompresor nemá vzdušník do kterého by „uložil“ vzduch a poté jej dokázal konstantně poskytovat pod požadovaným tlakem. Tudíž nikoliv - s ofukovací(či stříkací) pistolí to fungovat nebude. Teoreticky by snad bylo možné připojit ofukovací pistoli v „Režimu velkého objemu“ viz odstavec 9.3 v návodu, ale při uváděném průtoku vzduchu: Min. 30 l/min to bude stěží efektivní. Provozovat ofukovací pistoli v režimu vysokého tlaku – kompresor zřejmě „naplní tlakem pouze vzduchový systém“ a po stlačení spouště tlak ihned unikne a po uvolnění spouště opět jen natlakuje systém-NEDOPORUČUJEME. Autostop funkce vypne kompresor pouze pokud bude mít odpovídající odezvu („protitlak“) od nafukovaného předmětu (balon, pneumatika, matrace, apod.) Přístroj můžete použít k následujícím účelům: ▪ Nafukování vysokým tlakem, například pneumatik motocyklů, automobilů a jízdních kol. ▪ Nafukování a vyfukování nízkým tlakem, například matrací, raftů a vodních lehátek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VARO_logo

 

PowerPlus_logoKreator_logo

 

 V roce 1958 ve městě Mortsel blízko Antwerp, založil pan Vic Van Rompuy firmu VARO, velkoobchod s nářadím. Jeho obchod se zanedlouho rozrostl a nyní je, Varo jednou z předních evropských společností v oblasti distribuce elektrického nářadí, zahradní techniky, ručního nářadí a příslušenství.

Společnost VARO, nabízí širokou škálu elektrického nářadí, zahradního nářadí, ručního nářadí a příslušenství známých pod názvem svých domovských značek Varo, Powerplus a Kreator. Jejich výrobky se prodávají v mnoha obchodech pro kutily po celém světě.

V roce 2008 si společnost VARO, vybrala jako svého výhradního zástupce v České i Slovenské republice, společnost LASER CUT s. r. o., se sídlem ve Vsetíně.

Značka Powerplus není silný pouze v elektrickém nářadí, má také širokou škálu nástrojů pro práci na zahradě. Tento rozsáhlý sortiment se dále rozšiřuje o světlomety, konstrukční lampy, kompresory, pneumatické nářadí, čerpadla, vysokotlaká čisticí zařízení, vysavače, atd.