BOSCH

Společnost

Bosch je celosvětově známou značkou elektrického nářadí. Obrat Bosch Group v roce 2011vyšplhal až k 3,8 miliardám Eur, z nichž 90 procent bylo dosaženo na jiném území, než v Německu. Spolu s Bosch se další značky této divize, jako jsou Skil, Dremel, či Skil Masters, snaží neustále zdokonalovat své produkty, aby tak uspokojili potřeby svých zákazníků.

Za úspěchem Bosch stojí především neustálé inovování stávajících výrobků či rychlé zavádění nových. Každým rokem je na trh uvedeno až 100 modelů. Díky tomu tak v roce 2014 tvořily až 40 procent z prodeje elektrického nářadí nástroje s dobou zavedení na trh kratší jak 2 roky. V tomto roce si tak mohla díky svému růstu vybudovat významného jméno na trhu s elektrickým nářadím.

Bosch je tedy v současné době jednou z nejznámějších značek v oboru technologií, a to zejména díky svému smyslu pro inovace produktů, za nímž stojí hlavně výborné znalosti a zkušenosti v oblasti technologie. Hlavním cílem je poskytovat svým uživatelům kvalitní výrobky a služby.

Bosch v České republice

V ČR nalezneme 9 poboček s více než 7 000 zaměstnanci.

Působí zde hned několik dceřiných společností Robert Bosch GmbH Stuttgart. Činnosti Bosch řídí pražská společnost Robert Bosch odbytová s.r.o., Bosch Termotechnika s.r.o. a také Bosch Rexroth s.r.o. sídlící v Brně. Výrobní závody můžeme pak najít ve městech, jako jsou Brno, Jihlava, České Budějovice, či Krnov.

Elektrické nářadí

Bosch rozděluje své nářadí do dvou skupin, a to dle jejich uživatelů. Dále se pak řadí podle intenzity jejich využívání.

První skupina je určena pro uživatele s neustálou potřebou využívat elektrické nářadí z důvodu své profese. Je tedy vhodné pro řemeslníky či zaměstnance v průmyslových odvětvích.

Druhou skupinu využijí pro své hobby účely nejvíce kutilové. Toto nářadí se vyznačuje zeleným označením.

Příslušenství Bosch

Bosch ke svým produktům nabízí také širokou škálu příslušenství, které se používá k vrtání, broušení, šroubování a mnoho dalších užitečných činností.

Záruční a pozáruční servis

Ke všem výrobkům značky Bosch poskytujeme také jejich záruční a pozáruční servis, a to i u zboží zakoupeného u jiného prodejce. Rádi Vám poskytneme také odborné poradenství a pomůžeme s vyřešením reklamací.

Náhradní díly

V případě potřeby vám pomůžeme se sehnáním náhradního dílu do produktů značky Bosch. Při poptávce či objednávce uveďte vždy tyto údaje:

  • typ
  • číslo výrobku
  • identifikační číslo
  • popis poptávaného dílu

Po zaslání poptávky Vás budeme o ceně a termínech dodání informovat.

Kontakt:

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Tel.: +420 777 202 512

+420 775 301 215

e-mail.: info@smnaradi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz