Minerální foukaná izolace Izotom

Pro zateplení bytu nebo nebytového prostoru v dnešní době slouží moderní metoda zateplování v podobě minerální foukané izolace Izotom. Jedná se o tepelnou izolaci pomocí foukané minerální vaty, která má oproti ostatním druhům izolování výhody při zateplování. Jedná se tedy o jeden z nejmodernějších a nejefektivnějších způsobů zateplení. Vyniká především v krátké a čisté realizaci bez odpadů, jelikož nákladní automobil s materiálem je umístěn před objektem a izolace je vháněna do objektu pomocí hadic s kompresory. Izolace má 100% krytí, je nehořlavá, neplesniví a je především odolná vůči škůdcům a plísním. Dokáže utlumit i určité zvuky. Především pro co je ale oblíbená, tak je její rychlá návratnost, udává se období kolem 5 let! Jde o cenově nejdostupnější variantu zateplení, pokud tedy máte finanční prostředky omezené, jedná se o optimální volbu.

Nespočet výhod foukané izolaceizotom

Další výhody foukané izolace jsou například – tvarová stálost (izolace nesléhává), dále je složena z materiálů, které nehoří – tím se zvyšuje požární bezpečnost objektu a také minimálně zatěžuje konstrukci. Foukaná izolace se cenově může pohybovat v rozmezí od 100 do 350 Kč za m2, a to v závislosti na tloušťce.

Firma Izotom se dále zabývá i dalšími činnostmi, mezi které patří vrtání studní nebo výroba a montáž příhradových dřevěných vazníků se širokými možnostmi využití a kladnými vlastnostmi.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení