Minerální foukaná izolace Izotom

Pro zateplení bytu nebo nebytového prostoru v dnešní době slouží moderní metoda zateplování v podobě minerální foukané izolace Izotom. Jedná se o tepelnou izolaci pomocí foukané minerální vaty, která má oproti ostatním druhům izolování výhody při zateplování. Jedná se tedy o jeden z nejmodernějších a nejefektivnějších způsobů zateplení. Vyniká především v krátké a čisté realizaci bez odpadů, jelikož nákladní automobil s materiálem je umístěn před objektem a izolace je vháněna do objektu pomocí hadic s kompresory. Izolace má 100% krytí, je nehořlavá, neplesniví a je především odolná vůči škůdcům a plísním. Dokáže utlumit i určité zvuky. Především pro co je ale oblíbená, tak je její rychlá návratnost, udává se období kolem 5 let! Jde o cenově nejdostupnější variantu zateplení, pokud tedy máte finanční prostředky omezené, jedná se o optimální volbu.

Nespočet výhod foukané izolaceizotom

Další výhody foukané izolace jsou například – tvarová stálost (izolace nesléhává), dále je složena z materiálů, které nehoří – tím se zvyšuje požární bezpečnost objektu a také minimálně zatěžuje konstrukci. Foukaná izolace se cenově může pohybovat v rozmezí od 100 do 350 Kč za m2, a to v závislosti na tloušťce.

Firma Izotom se dále zabývá i dalšími činnostmi, mezi které patří vrtání studní nebo výroba a montáž příhradových dřevěných vazníků se širokými možnostmi využití a kladnými vlastnostmi.