Jak uskladnit nářadí?

I když nejste profesionální opraváři a práce s nářadím vás neživí, určitě chcete mít i vy pořádek ve svém nářadí. Nemluvíme jen o šroubkách a matičkách, ale i zahradní nářadí si zaslouží svůj skladový prostor. Ať už sekačky nebo aku nůžky. Zkrátka všechno, co ve svém bytě, domě nebo na zahradě používáte. Jak veškeré nářadí přehledně uskladnit? Velkou pomocí vám mohou být policové regály.

naradi

Výhody policových regálů

Samozřejmě záleží na tom, jakým prostorem na uskladňování nářadí disponujete. Rozdíl asi bude v panelovém bytě nebo v rodinném domě. Ale jedna nebo i více polic vám může významně ušetřit místo. Proto jsou dobrým řešením policové regály.

Jaké jsou jejich hlavní výhody? Mezi ty, které oceníte patří hlavně tyto:

  • Možnost výroby atypických rozměrů – policové regály se zkrátka přizpůsobují vám, ne vy jim
  • Dodávka na klíč – pokud zrovna nebudete potřebovat jen jednu polici, výrobci policových regálů vám je rádi dodají na klíč včetně samotné výroby, dopravy i montáže u vás na místě
  • Kvalitní povrch – povrch policových regálů je ošetřen kvalitní práškovou barvou chránící police vůči okolním vlivům
  • Možnost uzamykání a další doplňky – své regály můžete doplnit o uzamykatelné police nebo další praktické doplňky.

 

Vytvořte si svůj pracovní kout

Nemusíte být zrovna kutil profesionál, abyste si vytvořili malý, útulný a praktický kout pro práci v dílně nebo ve sklepě. V takovém případě si pořiďte pracovní stůl do dílny z kovové konstrukce s masivní dřevěnou deskou. Součástí dodávky někdy bývají i závěsné systémy sloužící k libovolnému rozmístění polic. Zkrátka můžete se vrátit do dětských let a postavit si vlastní dílnu jako ze stavebnice.

Policové regály i kvalitní pracovní kouty do dílen vám přinesou nejen pořádek a přehlednost v nářadí, ale i pocit uspokojení z rychle odvedené práce.