Gabionové ploty

Gabiony jsou kovové konstrukce a stěny svařené z ocelových sítí s antikorozní úpravou galfan. Jejich hlavním účelem je opěrná stěna pro přenášení zemních tlaků. Zajišťují bezpečnost, ochranu a ochranu soukromí. Gabiony lze také využít jako opěrné zdi nebo na zahradách jako gabionové lavice, květináče a altány. Gabionové koše tvoří dno, líc, zadní strana, příčka, víko a spojovací materiál. Vyplňují se kamenivem různých druhů (lomovým nebo i přírodním). Samozřejmě že se vyrábějí v růžné velikosti a i jejich výplň může být z různého materiálu. Gabionové ploty se stávají čím dál tím více velmi oblíbenou variantou pro ohraničení pozemku. Tvoří přírodní dojem a moderní vzhled a přirozeně se tak začleňují do krajiny.

Mnoho kladných vlastností gabionů gabion

Konstrukce je povrchově ošetřena tak, aby její životnost vydržela několik dekád, a to až 60 – 80 let v závislosti na agresivitě okolního prostředí. Jsou nenáchylné na poškození mrazem a pružné.  Působí jako přírodní drenáž, jelikož propouštějí a absorbují energii vody a díky tomu tak snižují tlak na opěrnou stěnu.

Výroba gabionových plotů

Výrobou, realizací a prodejen gabionů a gabionových sítí se zabývá firma Gabion sítě s.r.o. Mezi další činnosti patří i realizace okrasných zahrad, návrhy a jejich realizaci, koupací a okrasná zahradní jezírka, terasy anebo pergoly.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení