ATX

Nářadí ATX

Značka nářadí ATX

Jedná se o přední českou značku ručního nářadí, jež se specializuje především na Gola sady nejrůznějších velikostí, avšak mezi další produkty této značky řadíme také například šroubováky, kleště, či kotouče. Společnost ATX disponuje certifikátem tvrdosti kovů ZŮS Č. 090-015146, díky čemuž garantuje svým klientům kvalitu vyráběného nářadí.

ATX je společností, jež poskytuje svým zákazníkům zboží odpovídající ceny vzhledem ke kvalitě. Mezi významné partnery patří řada výrobců nejen z České republiky, ale také z celého světa.

Vzhledem ke kvalitě výrobků ATX, je nářadí této značky hojně využívané jak v domácnostech, tak i u profesionálních pracovníků.

Produkty

Nářadí ATX je díky své tradici známé po celé České i Slovenské republice, a jelikož jsou tyto produkty význačné svou kvalitou a spolehlivostí, budete z jejich užívání jistě příjemně překvapeni.

Jelikož věříme, že produkty ATX jsou výhodně zvolených druhem nářadí, poskytujeme na určité druhy záruku až 7 let.

Záruční a pozáruční servis

Majitelům nářadí značky ATX poskytujeme také záruční a pozáruční servis. Postaráme se i o případné reklamace či zodpovíme Vaše technické dotazy.

Náhradní díly

Neváhejte nám také zaslat poptávku ohledně dostupnosti náhradních dílu pro nářadí ATX.

U poptávaného dílu je nutné uvést:

  • typ
  • objednací číslo
  • popis poptávaného dílu

Po odeslání poptávky Vás budeme co nejdříve informovat o ceně a termínu dodání.

Kontakt:

Ruční nářadí

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Tel.: +420 777 202 512

+420 775 301 215

e-mail.: info@smnaradi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz