Jsme specialisté na ruční nářadí značek Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson. Rádi Vám poradíme s výběrem Profi i Hobby nářadí. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem značkového nářadí Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson atd.

Ryobi RB18L90 Akumulátor ONE+ 18V, 9,0Ah Li-ion

Kód: R51330028650
Akce Novinka Tip
Značka: Ryobi
ZdarmaZdarma
Ryobi RB18L90 Akumulátor ONE+ 18V, 9,0Ah Li-ion
4 729 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorová technologie IntelliCell™  jedinečným způsobem reguluje svůj vlastní výkon tak, aby zaručovala optimální výkonnost a dobu chodu pro jakékoli nářadí ONE+ a jakékoli použití.

Řada výrobků Ryobi ONE+ je plná inovativních technologií, které se postarají o to, aby nářadí ONE+ dokonale zvládlo veškerou práci kolem domu. V některých našich sekačkách, vyžínačích a fukarech najdete hybridní technologii, která umožňuje pohánění nářadí prostřednictvím akumulátoru nebo ze sítě pomocí napájecího kabelu, takže vám nikdy nedojde šťáva. Nabízíme také sekačky vybavené technologií Fusion, které jsou poháněny dvěma 18V akumulátory ONE+ přinášejícími sílu 36V akumulátoru, přičemž jsou ale také součástí systému ONE+.

Popis

-          Výkonný 9 Ah Lithium + baterie poskytuje vyšší výkon, spolehlivost a trvanlivost

-          Čtyřpolohový indikátor úrovně nabíjení (100%, 75%, 50%, 25%)

-          Inteligentní technologie umožňuje vyhodnotit stav každé buňky

-          Robustní konstrukce

-          Pracuje při teplotách až -18 ° C

-          Patentovaný systém ochrany baterií monitoruje teplotu akumulátoru. Pokud je překročen, otevře se ochranný obvod, čímž se vyloučí porucha nástroje

-          Kompatibilní se všemi nástroji- One + ™ 18 V

Technické parametry

-          Napětí: 18V ONE +

-          Typ baterie: Li-Ion

-          Kapacita baterie: 9.0 Ah

Standardní výbava

-          1 x 18V 9,0 Ah Lithium-Ion aku

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.