Ryobi RPW36120HI Aku bezuhlíkový vysokotlaký čistič 36V, 120bar, bez aku a nabíječky

Kód: R51330028320
+ 1 rok záruky ZDARMA* + SMservis
Značka: Ryobi
ZDARMAZDARMA 10 990 Kč –4 %
Ryobi RPW36120HI Aku bezuhlíkový vysokotlaký čistič 36V, 120bar, bez aku a nabíječky
10 990 Kč –4 % 10 566 Kč 8 732 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Aku vysokotlaký čistič Ryobi RPW36120HI Brushless poskytuje až 1600 W výkonu díky výkonnému 36V bezkartáčovému motoru. Uživatelé zvláště ocení možnost dosažení výstupního tlaku až 120 barů při průtoku 320 litrů za hodinu a v základní výbavě turbotrysku a trysku 5 v 1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aku vysokotlaký čistič Ryobi RPW36120HI Brushless poskytuje až 1600 W výkonu díky výkonnému 36V bezkartáčovému motoru. Uživatelé zvláště ocení možnost dosažení výstupního tlaku až 120 barů při průtoku 320 litrů za hodinu a v základní výbavě turbotrysku a trysku 5 v 1.

Cokoli chcete čistit, ať už je to kdekoli, můžete nyní použít vysoko výkonnou tlakovou myčku bez potřeby elektrické zásuvky, kabelu nebo hlučné alternativy a bez ztráty výkonu potřebného pro dokončení vaší práce.

Výkonný 36 V motor vám poskytuje svobodu čištění čehokoli, kdekoli díky 36 V akumulátorům Lithium+ a přenosné nádrži na vodu. Navíc máte nulové emise, méně vibrací a lehčí zařízení.

V rámci 36 V zahradní řady si vyberte z až deseti různých typů nářadí pro údržbu své zahrady v dokonalém stavu. Sekejte svůj trávník, střihejte keře, řezejte dřevo a uklízejte svou zahradu s tímtéž 36 V akumulátorem.

RYOBI RPW36120HI Brushless - bezuhlíkový vysokotlaký čistič 120 bar

Popis

-          Toto je první akumulátorová a přenosná tlaková čistička Ryobi. RPW36120HI malá rozměry, ale velká vzrůstem, poskytuje až 1600 W výkonu díky výkonnému 36 V bezkartáčovému motoru. Domácí uživatelé zvláště ocení možnost dosažení tlaku až 120 barů při průtoku 320 litrů za hodinu, stejně jako konkurenti, ovšem bez potřeby elektrické sítě. A s pouhými 70 dB při maximálním výkonu je také tišší než konkurenční výrobky

-          Kompaktní konstrukce je vynikající pro použití na cestách, zatímco integrovaný kovový rám a hliníková výsuvná rukojeť zajišťuje neuvěřitelnou trvanlivost

-          Kompletní konstrukce a ergonomie byla vytvořena s ohledem na koncového uživatele. Například tryska slučuje pět funkcí v jednom, od dlouhého a krátkého dosahu, přes úhel 0°, 25° a široké nastavení 40° pro snadné a rychlé přepínání. Součástí jsou i všechny klíčové vlastnosti včetně hadicové pistole a stříkací násady

-          RPW36120HI má prostor pro dva akumulátory pro zajištění delší životnosti a provozního času a obsahuje integrovanou 1 l nádrž na čisticí prostředek s aktivační funkcí jednoduše dostupnou na stříkací hlavici

-          Dále je chráněna před vodou, zatímco tříletá záruka zahrnující obvyklé výhody pro zákazníka, spojené s výrobky Ryobi nabízí další jistoty

-          Nová 36 V tlaková myčka se prodává jako samostatná jednotka, což znamená, že můžete stavět na své sadě 36 V zařízení, aniž byste utráceli další peníze za akumulátor a nabíječku při nákupu každého dalšího nářadí

-          Ryobi chápe potřebu flexibility za dostupné ceny a proto rozšiřuje svou řadu akumulátorového nářadí bez potřeby nových akumulátorů a nabíječek

-          36 V akumulátory Ryobi Lithium+ nabízejí pro vaše zahradní nářadí skutečný ekvivalent výkonu benzínového motoru. 36 V akumulátory jsou dobré nejen pro vaše nářadí, ale i pro vás!

Technické parametry

-          Napětí: 36V

-          Připojení trysky: rychlospojka

-          Max. podtlak: 120 bar

-          Hmotnost bez aku: 12 kg

Standartní výbava

-          RPW36120HI bezuhlíkový vysokotlaký čistič

-          Tryska 5 v 1 (dlouhý rozsah s čisticím prostředkem, krátký rozsah s čisticím prostředkem, vějířové rozstřikování 40°, 25° a 0°)

-          Turbotryska

-          Hadice

-          Pistole se spouští

-          Rozprašovací hlavice

-          Dodáváno bez aku a nabíječky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

O Ryobi®
 
Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.
 
RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.
Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.
 
Inovace ve službách uživatelů
V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.
 
Současnost
Ryobi®  své nářadí a zahradní techniku inovuje a stále vyvíjí. Postupně pak přináší nové a nové výrobky, které požaduje současný zákazník pro své potřeby.
 
Pro inspiraci, či rozhodování ve výběru, Vám přinášíme nové katalogy.
Akumulátorové, elektrické nářadí a příslušenství
Akumulátorová, elektrická a hybridní zahradní technika