AEG BSB 18C2 LI-202C, Aku kompaktní vrtačka/šroubovák,50Nm,2x 2,0Ah,18V,nabíječka, kufr

Kód: A49354597220
Novinka PROFI kvalita + 1 rok záruky ZDARMA* + SMservis
Značka: AEG
6 590 Kč –9 % 5 997 Kč 4 956 Kč bez DPH
Expedice do 24 hodin

Malá, kompaktní a velmi výkonná aku vrtačka s příklepem má vysoký točivý moment až 50Nm a je vhodná pro maximálně přesnou a flexibilní práci při více i méně náročných činnostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá, kompaktní a velmi výkonná aku vrtačka s příklepem má vysoký točivý moment až 50Nm a je vhodná pro maximálně přesnou a flexibilní práci při více i méně náročných činnostech.

Aku kompaktní vrtačka/šroubovák AEG BSB 18C2 LI-202C, 18V je dlouhá pouze 191mm a zajišťuje tak pohodlnou a flexibilní manipulaci. Svým výkonem je vhodná i pro náročné aplikace všeho druhu. Vrtačka má rozměrný přepínač režimu a dva rychlostní stupně. LED světlo umožňuje snadné zacházení i v hůře dostupných místech. Snadné a rychlé střídání aplikací umožňuje chod vpřed/ vzad.

Popis

-        délka pouhých 191mm

-        s akumulátorem 2.0Ah maximální točivý moment 50Nm

-        s akumulátorem 4.0Ah maximální točivý moment 60Nm

-        rychlostní stupeň 1: 0-450 otáček/min

-        rychlostní stupeň 2: 0-1800 otáček/min

-        světlo LED

-        celokovové sklíčidlo 13mm zajišťující delší životnost přístroje

-        chod vpřed/vzad

-        technologie AEG Pro Li-lon s ochranou proti přetížení

Standardní výbava

-        Aku kompaktní vrtačka/šroubovák AEG

-        2ks akumulátorů 2,0Ah/18V Li-ion

-        1ks nabíječka

-        kufr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

e7d01cbd2f2c3f6beed4b92eb17c0f5a

 

O AEG POWERTOOLS
Společnost AEG POWERTOOLS je předním dodavatelem profesionálních elektrických nástrojů již od roku 1898. Tyto nástroje jsou prodávány v obchodech v celé Evropě, na Blízkém a Středním Východě a v Africe.
Již od svého založení je společnost AEG POWERTOOLS průkopníkem ve vývoji nových výrobků. Zavedením prvních přenosných vrtacích zařízení v roce 1898 došlo ke zrození ručních elektrických nástrojů. O 100 let později společnost AEG stále nabízí profesionální, inovativní a výkonná řešení … HRDÁ HISTORIE… VZRUŠUJÍCÍ BUDOUCNOST…
 
Inovace ve službách uživatelů
AEG POWERTOOLS se specializujeme se na akumulátorové vrtačky a další elektrické nástroje s Li-Ion bateriemi, jako jsou vrtací kladiva, zařízení na opracování kovů, zařízení na opracování dřeva, příklepové vrtačky a jejich příslušenství.
Společnost AEG POWERTOOLS  je součástí mezinárodní skupiny Techtronic Industries – TTI, která konstruuje, vyvíjí, vyrábí a distribuuje své inovativní produkty a špičkové značky po celém světě. Skupina TTI má zastoupení a provozy na šesti kontinentech.
 
Současnost
Koncem roku 2019, hlásí společnost AEG POWERTOOLS ,,restart" a přichází na český trh s novými a vylepšnými stroji a akumulátory. Po našem důkladném testování nabízených strojů razíme motto ,, Kdo chce opravdu kvalitní nářadí, pořídí si AEG POWERTOOLS"

 

Více o novinkách najdete v katalogu zde: Aeg_katalog_naradi_2019_2020