Akce PowerPlus brusky na sádrokarton - rozdáváme kupóny se slevou 10%. Vybere si opravdu každý!! Více o akci, najdete v sekci NOVINKY

Ryobi RPW36X120HI40 Aku vysokotlaká bezuhlíková myčka 36V,120bar,1x 4,0Ah Li-ion,nabíječka + prodloužená záruka 2+1 rok ZDARMA + SMservis - bezstarostné zajištění opravy

Kód: R51330042980
+ 1 rok záruky ZDARMA + SMservis
Značka: Ryobi
ZdarmaZdarma
Ryobi RPW36X120HI40 Aku vysokotlaká bezuhlíková myčka 36V,120bar,1x 4,0Ah Li-ion,nabíječka  + prodloužená záruka 2+1 rok ZDARMA + SMservis - bezstarostné zajištění opravy
15 872 Kč 13 117 Kč bez DPH
Expedice do 7-10 dní

Aku vysokotlaký čistič Ryobi RPW36120HI Brushless poskytuje až 1600 W výkonu díky výkonnému 36V bezkartáčovému motoru. Uživatelé zvláště ocení možnost dosažení výstupního tlaku až 120 barů při průtoku 320 litrů za hodinu. V základní výbavě mimo běžného příslušenství je akumulátor 4,0Ah/36V, nabíječka, turbotryska a tryska 5 v 1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aku vysokotlaký čistič Ryobi RPW36120HI Brushless poskytuje až 1600 W výkonu díky výkonnému 36V bezkartáčovému motoru. Uživatelé zvláště ocení možnost dosažení výstupního tlaku až 120 barů při průtoku 320 litrů za hodinu. V základní výbavě mimo běžného příslušenství je akumulátor 4,0Ah/36V, nabíječka, turbotryska a tryska 5 v 1.

Popis

-          Bezuhlíková vysokotlaká myčka s motorem 36 V, zaručuje tlak až 120 barů  a průtok 320 l/h

-          Kompaktní konstrukce se zabudovaným kovovým rámem a hliníkovou teleskopickou rukojetí pro lepší odolnost

-          S tryskou 5 v 1 je přepínání mezi funkcemi snadné – můžete si zvolit mezi nastavením dlouhý rozsah s čisticím prostředkem, krátký rozsah s čisticím prostředkem, vějířové rozstřikování 40°, 25° a 0°

-          Zabudovaná nádrž na čisticí prostředky o objemu 1 litr se snadno přístupným ovládáním dávkování přímo na rozprašovací hlavici

-          Vodotěsná přihrádka na akumulátor s duálním ukotvením pro zajištění dlouhé životnosti akumulátoru

-          Velmi tichý provoz pouhých 70 dB při maximálním výkonu

-          Odkládací prostor na hadici, pistoli se spouští a rozprašovací hlavici přímo na nářadí

-          36 V akumulátory Ryobi Lithium+ nabízejí pro vaše zahradní nářadí skutečný ekvivalent výkonu benzínového motoru. 36 V akumulátory jsou dobré nejen pro vaše nářadí, ale i pro vás!

Technické parametry

-          Napětí: 36V

-          Typ motoru: bezkomutátorový

-          Akumulátor: 4,0Ah

-          Typ akumulátoru: Li-Ion

-          Výkon: 1,6kW

-          Průtok vody: 320 l/min

-          Tlak: 120 bar

-          Připojení trysky: rychlospojka

-          Nabíječka: 50minut

-          Hmotnost bez aku: 12 kg

Standartní výbava

-          Tlaková myčka RPW36X120HI40

-          Tryska 5 v 1

-          Turbotryska

-          Hadice

-          Pistole se spouští

-          Rozprašovací hlavice

-          1x akumulátor 4Ah/36V

-          1x nabíječka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.

Současnost

Ryobi®  své nářadí a zahradní techniku inovuje a stále vyvíjí. Postupně pak přináší nové a nové výrobky, které požaduje současný zákazník pro své potřeby.

Pro inspiraci, či rozhodování ve výběru, Vám přinášíme nové katalogy.

Akumulátorové, elektrické nářadí a příslušenství

Ryobi_naradi_2019/2020

Akumulátorová, elektrická a hybridní zahradní technika

Ryobi_Zahradni_technika_2019/2020