Jsme specialisté na ruční nářadí značek Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson. Rádi Vám poradíme s výběrem Profi i Hobby nářadí. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem značkového nářadí Ryobi, AEG, PowerPlus a Tuson atd.

Ryobi R18IDBL-L25

Kód: R51330026620/L25
Akce Novinka Tip
Značka: Ryobi
ZdarmaZdarma
Ryobi R18IDBL-L25

Detailní popis produktu

Popis

-          Ryobi spojuje bezkomutátorový motor bez tření, inteligentní elektroniku a akumulátorovou technologii Lithium+, které společně zaručují až o 20 % delší dobu chodu a o 20 % větší výkon v menším nářadí

-          Výkonný příklepový mechanismus přináší 5× větší výkon než vrtačka

-          3 stupně výkonu pro širokou škálu použití, od upevňování dveřních pantů po šroubování terasových prken a utahování vratových šroubů

-          Režim DeckDrive™ je specifický rychlostní profil, který usnadňuje šroubování terasových prken

-          Pro nejlepší výkon a ergonomii doporučujeme používat 2,5Ah akumulátor Lithium+, který zvládne až 284 šroubů na jedno nabití (šrouby 4 × 65 mm do ošetřeného borovicového dřeva C24)

Technické parametry

-          Napětí: 18 V ONE +

-          Akumulátor: 2,5Ah Lithium-Ion ONE+

-          Nabíječka: 75 min

-          Počet úderů: 0 – 3,900 úd/min

-          Max. moment: 270 Nm

-          Upínání nářadí: 1/4˝ Hex

-          Počet otáček bez zatížení: 0 – 3,000 ot/min

-          Hmotnost bez aku: 1.5 kg

Standartní výbava

-          1 x akumulátor 2,5Ah/18V Lithium-Ion ONE+

-          1 x nabíječka RC18120

-          1x příklepový bit

-          1x 5/8palcový nástrčný adaptér

-          Nylonová taška UTB2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo RYOBI

 

O Ryobi®

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí.

RYOBI® power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI® volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřicí přístroje.

Inovace ve službách uživatelů

V Ryobi® jsme zavázáni k poskytování vynikajícího výkonu a spolehlivost, vybudovali jsme si pevnou a záviděníhodnou pověst tím, že rozvíjíme pravé povědomí o tom, co přesně lidé od svého nářadí potřebují tak, abyste v domácnosti a na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… mnoho nových funkcí, které činí kutilství a zahradničení jednodušším a snadnějším.

Ryobi® a životní prostředí

Životní prostředí je věcí každého z nás, a Ryobi® není výjimkou. Závazek Ryobi je vyjádřen prostřednictvím programů jako je One+ Tool System™, které snižují počet zbytečných akumulátorů a potřebných nabíječek, a některých elektronických zapalovacích systémů pro méně znečišťující motory.

Za přísného dodržování platných norem proti znečišťování životního prostředí při navrhování svých výrobků, hraje společnost Ryobi® roli ve vztahu k životnímu prostředí tím, že splňuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, například směrnice WEE a RoHS.