AEG


Profesionální nářadí již od roku 1898

AEG POWERTOOLS slibuje, že bude vycházet z jeho dědictví a poskytne vzrušující, vysoce výkonné a inovativní pracovní řešení pro dnešní i budoucí profesionální obchodníky.

Od založení společnosti AEG POWERTOOLS vede v novém vývoji produktů. Zavedením prvních přepravitelných vrtaček v roce 1898 se zrodily přenosné elektrické nářadí. O 100 let později se elektrické nástroje AEG® zavázaly nabízet dnešnímu profesionálnímu uživateli širokou škálu inovativních, výkonných produktů, které jsou schopné pracovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Akvizice

Akvizice společnosti TTI společnosti Atlas Copco v oblasti elektrického nářadí a příslušenství v roce 2005 nepřinesla Skupině v odvětví profesionálních elektrických nástrojů ani jednu, ale dvě světově proslulé značky. Spolu s firmou Milwaukee společnost AEG Powertools poskytla společnosti TTI celosvětově uznávanou stabilizaci vysoce výkonných výrobků. Na základě německého dědictví značky a dlouhé historie inovací v produktech a designu přispěla společnost AEG k posílení globální přítomnosti společnosti TTI, a to zejména v Evropě, zatímco investice TTI a strategická přemístění AEG z odvětví DIY zpět na kořeny jako profesionální značka.

Rozvoj značky

Takové dynamické dědictví a oddanost kvalitě a výkonu způsobily, že společnost AEG byla v roce 2005 velmi vhodná pro TTI, když v roce 2005 získala oddělení divize elektrických nástrojů společnosti Atlas Copco. Společnost AEG rovněž umožnila TTI posílit své distribuční a marketingové působení v celé Evropě.

V roce 2006 byly přineseny další produkty spolu s novou distribucí na stávajících trzích a expanzí do dalších geografických oblastí včetně východní Evropy, Středního východu a Jižní Afriky.

Dalším klíčovým vývojem byla revitalizace značky v roce 2009, kdy společnost zaznamenala živou oranžovou identitu barev, aby poskytla nový pohled spolu s vývojem produktu.

 

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Tel.: +420 777 202 512

+420 775 301 215

e-mail.: info@smnaradi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Upozorňujeme, že ne všechny typy plateb spadají do EET. Více na etrzby.cz